Brigáda z domova

Pracovat z domova je velmi oblíbené, poslední měsíce je však ještě žádanější díky epidemii koronaviru. Variant jak si lze vydělat z domova je spousta, jednou z nich je copywriting.

Nebudeme popisovat všelijaké nesmyslné výdělky jako jsou klikačky, dotazníky nebo pyramidy. Přeskočíme i různé odborné pozice, protože například programovat moc studentů neumí a s takovým online marketingem to nebude moc jiné. Najít práci z domova na pracovních portálech je také často jako hledat malou jehlu ve velké kupce sena.

Možností jak si můžete začít vydělávat je copywriting. Jde o psaní textů, článků nebo popisků produktů v e-shopech. Vyděláte si jednoduše podle toho, kolik toho napíšete. Texty dodáváte pak podle ceny, jako si domluvíte. Bez zkušeností obvykle začínáte na cca 50 Kč za 1 800 znaků (včetně mezer), čím více zkušeností však máte, tím více si za svou práci můžete říct. Později už je to výrazně více a ceny jdou minimálně bez problémů do řádů stovek. Jako prací na plném úvazku si určitě nevyděláte, nicméně třeba pro studenty na Erasmu nebo nyní v karanténě je to zcela ideální forma brigády.

 

Ukázka prostředí systému Copywriting.cz

 

Kde získat práci jako copywriter?

  • Webtrh.cz – jde v podstatě o také lepší forum, proto je nutné počítat s domlouváním, ale také i rizikem podvodu. Doporučujeme se tedy rozhodovat na základě hodnocení uživatelů.
  • Copywriting.cz – systém určený přímo ke copywritingu, který sami využíváme. Vše je automatizované a jednoduché, nechybí záruky bezproblémových obchodů, můžete prodat již dříve napsané texty.
  • Facebook skupiny – zakázky lze získat i na sociálních sítích, vyzkoušet můžete skupinu [Jsem copywriter].
💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!