Kytice a další rozbory maturitních děl

Stránky naší skupiny Studijní svět fungují přes 7 let, nicméně web Studijni-svet.cz nebyl náš první, nejprve jsme založili stránky s českým jazykem, konkrétně šlo pouze rozbory děl.

První z naší skupiny studijních stránek byl oblíbený web Rozbor-dila.cz, ten tvoří i dnes více než polovinu naší návštěvnosti. Původně jsme začali jen se sedmi rozbory nejznámějších děl k maturitě, jako příklad lze uvést sbírku Kytice. Stránky se okamžitě staly populární, díky tomu nám každý rok nám chodily stovky nových rozborů děl od našich milých návštěvníků. Původně jsme žádné další weby neplánovali, nicméně brzy jsme měli některé rozbory zpracované třeba čtyřicetkrát, takže bylo nutné udělat změnu. Pro všechny bylo totiž mnohem přínosnější, když  jsme zveřejnili nové maturitní otázky než další třeba šedesátý rozbor Kytice.

Na tomto zmiňovaném webu dnes máme přes 2 000 rozborů knih, stovky slohovek, stovky životopisů spisovatelů či další desítky referátů o uměleckých směrech a literárních obdobích. Nově přidáváme také literární pojmy, mluvnici a gramatiku.

Nové zpracované rozbory děl k maturitě přibývají už jen výjimečně. Zaměřujeme se totiž především na zvyšování kvality těch již zveřejnění před přidáváním nových. Razíme heslo kvalita před kvantitou. Informace z více rozborů spojujeme do jednoho, opravujeme chyby a zlepšujeme formátování. Díky tomu všemu Rozbor-dila.cz i po tolika letech patří mezi nejnavštěvovanější weby v ČR.

 

Zobrazení studijních webů Studijního světa v jednotlivých letech.
💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!