Reklamní stany jako „must have“ pro každou venkovní akci.

Jestliže chcete propagovat účinně vaši firmu či společnost, můžete k tomu využít i praktický a zároveň stylový reklamní stan. Zmíněné stany mohou mít různý tvar a využijete je na celou řadu venkovních akcí. Jestliže se chcete o tomto tématu dozvědět více, pojďte číst dále a nechte se inspirovat společně se námi!

 

Pro koho se hodí reklamní stany a čím vynikají?

Reklamní stany jsou určené pro všechny firmy, značky a společnosti, které chtějí být vidět a které pořádají s oblibou venkovní akce a eventy. Využít je mohou také drobní podnikatelé. Důležité je vždy to, abychom si předem rozmysleli, kolik by měl stan pojmout osob. Také se můžeme zaměřit na tvar stanu či na design plachty. O těchto parametrech si povíme více níže. Kvalitní reklamní stany jsou stabilní a také jsou rychle složitelné. Reklamní stan můžete postavit na louce, ale také v centru města. Jen si musíte vybrat správný typ. Party stan lze potisknout a můžete jej umístit dokonce i do interiéru. Možností je tedy mnoho a výběr tak závisí jen na vás a na vašich konkrétních požadavcích. Rozhodně je z čeho vybírat.

 

 

Jaký tvar reklamního stanu zvolit?

Reklamní stany mohou mít různý tvar. Velmi oblíbený je u firem stan ve tvaru jehlanu. Jde o stan, který jde dobře vidět už z dálky. Důležité je, aby měl stan pevnou konstrukci a aby byl obepnut kvalitní látkou. Vhodné jsou k výrobě stanů nepromokavé materiály, které účinně ochrání osoby pod stanem před deštěm. Party stan ve tvaru jehlanu dobře chrání osoby pod ním také proti větru. Jedná se o model, který je určen pro nejnáročnější zákazníky. Stany ve tvaru jehlanu seženeme v různých velikostech. Vždy si tedy předem rozmyslete, kolik lidí budete chtít pod stanem přivítat. Na trhu najdete stany ve tvaru jehlanu o průměru 10 či 12 metrů. Rozhodně se tedy nejedná o žádné prcky. Právě naopak. Ty větší pojmou až 190 osob. Výhodou jehlanových stanů je také to, že pevně drží a navíc jsou poměrně rychle postavené. Zabere vám to cca 45 minut, což je na takto velký stan přijatelná doba. Plátno na stanu pak poslouží i jako reklamní místo pro vaši značku či váš nápis. V kurzu jsou také nůžkové stany. Velmi dobrou variantou jsou modely, které používají místo plastové konstrukce konstrukci hliníkovou. Takové kousky najdete např. i zde: https://www.mitkoforevents.cz. Vybírat tu můžete reklamní stany v obou výše zmíněných tvarech. Na své si tak přijde opravdu každý.

 

Jaké další vychytávky můžeme zahrnout do výbavy reklamního stanu?

Reklamní stan můžete vybavit i světýlky. Jestliže tedy chystáte akci na večerní hodiny, lze jej vkusně obohatit o světelné řetězy, které dodají akci patřičný šmrnc. Uvnitř stanu se může nacházet stánek s občerstvením, ale také prostor pro propagaci vaší firmy či reprobedny, které vaši akci doplní příjemnou hudbou. Pod větší reklamní stan můžete dokonce umístit i lavičky a uspořádat tam menší raut. Využití party stanu je tedy široké a určitě tak stojí jeho pořízení za zvážení. Party stan dokáže účinně a originálně reprezentovat jakoukoli společnost či značku a bez nadsázky by tak měl být zařazen na tzv. must have list každé firmy, která pořádá nebo se účastní venkovní akce.

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!